Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Číslo zboží | 48488 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo zboží | 48492 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48494 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48498 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 48500 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48507 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48516 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Číslo zboží | 48527 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48528 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 48532 |
| Provedení | syntetický minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48533 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48535 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48590 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48591 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48592 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48596 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48597 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48598 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48599 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48600 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)