Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48601 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48602 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48603 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48604 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48605 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48606 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48607 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48612 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48613 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48616 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48627 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48628 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48641 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48643 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48647 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48649 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48650 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48651 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48652 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48699 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)