Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Číslo zboží | 48472 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48479 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48595 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48618 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48687 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48689 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48825 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie, USA |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48846 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Brazílie, USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48847 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48868 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Peru |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48895 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48944 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48946 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48947 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48977 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49029 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49030 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Francie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49071 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49082 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49090 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)