Vytvořte si originální DIY vzpomínku na svatbu

Úterý, 21. květen 2024

Prohlédněte si 5 návodů například na girlandu s fotografiemi, macramé nástěnku nebo roztomilý rámeček ze zažehlovacích korálků na fotografie či polaroidy a pusťte se do vzpomínkového svatebního tvoření ještě dnes!

Vytvořte si originální DIY vzpomínku na svatbu

Rámeček ze zažehlovacích korálků

Tenhle originální rámeček ze zažehlovacích korálků se hodí skvěle nejen na profesionální svatební fotografie nebo detaily svatebního dne, ale krásně v něm budou vypadat i polaroidové momentky ze svatby. Navíc s tvorbou takových rámečků mohou pomoct i malé družičky a radost z nich pak bude minimálně dvojnásobná!

Zobrazit celý návod >>>

Girlanda z dřevěných korálků s fotkami

Úplně jednoduchou dekorací z korálků a jutových provázků je tato girlanda, na kterou můžete dát svatební fotografie a vystavit si je doma nebo ji můžete použít jako součást zábavy na svatbě. Jak? Vyrobte girlandu, ale nechte kolíčky volné a položte vedle fotoaparát na polaroidy. Svatební hosté pak mohou vyfocené fotografie na girlandu přichytit sami, tuhle dekoraci tak dotvořit a vy můžete mít doma vystavenou girlandu plnou neopakovatelných úsměvů.

Zobrazit celý návod >>>

Nástěnka na svatební fotky v kruhu

Podobně jako v návodu výše, i tato nástěnka slouží k uchycení fotografií. Můžete si na ni zavěsit fotky třeba od té úplně první společné, z prvního výletu nebo z chvíle, kdy padla ta důležitá otázka a můžete na ní tak mít cestu vaším vztahem nebo může být samozřejmě zaměřená jen na váš svatební den.

Zobrazit celý návod >>>

Scrapbookové album z vaší svatby

A stejně jako předchozí návod má mnoho využití, i tohle scrapbookové album může být jen čistě podle vás! V návodu nenajdete přesný postup, ale najdete tam různou inspiraci na to, čím můžete své album dozdobit. Kromě jemných washi pásek můžete využít i papírové samolepky, třpytivá samolepicí srdíčka nebo scrapbookové papíry, kaligrafická pera a mnoho dalšího! Prohlédněte si celou kategorii zaměřenou na scrapbooking, kde vše zmíněné najdete.

Zobrazit celý návod >>>

Macramé nástěnka se hodí nejen pro boho svatby

Boho svatby v přírodě jsou stále trendy a s tím, jak krásnou přírodu máme není ani divu! Využijte přírodní materiály v kombinaci s macramé přízemi a vyuzlíkujte si tuto jednoduchou, ale efektní nástěnku a kousek přírody a vzpomínek si tak můžete přenést k sobě domů.

Zobrazit celý návod >>>

Prohlédněte si také další návody na šperky i dekorace! Fotonávod vás provede tvorbou krok po kroku a v sekci Materiál na výrobu najdete přesně to, co je k jednotlivým projektům potřeba. Takže nebudete muset nic dalšího řešit a můžete se pustit rovnou do tvoření! Návody jsou zdarma, naopak nás velmi potěší, když výsledky své tvorby, inspirované právě v sekci Návodů označíte na sociálních sítích, abychom se spolu s vámi mohli radovat z hotového díla!

Budeme rádi, když se s námi podělíte o výsledky své tvorby. Buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodmanumi

Související články

Návody na DIY doplňky na festival pro dokonalý outfit

Návody na DIY doplňky na festival pro dokonalý outfit

Dotvořte si originální festivalový outfit, se kterým budete za hvězdu! Připravili jsme pro vás 5 návodů například na trendy náramky, body chain nebo řetěz na botu. Prohlédněte si je hned teď!

7 DIY návodů na šperky a dekorace pro dokonalou relaxaci

7 DIY návodů na šperky a dekorace pro dokonalou relaxaci

Objevte relaxační kouzlo tvoření! Přinášíme vám jednoduché návody na šperky a dekorace s motivy relaxace a meditace, které si můžete vytvořit nejen v rámci Týdne jógy. Na konci článku najdete také tipy na dárky a sady k tvoření. Vytvořte si vlastní harmonické prostředí pomocí kterého můžete snadno dosáhnout vnitřního klidu a rovnováhy.

Květnová výzva: Květiny + 5 nápadů na tvoření

Květnová výzva: Květiny + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do květnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s květinovými akcenty. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Jitka
Úterý, 25. Červen 2024

100%

Jsem vždy spokojená, velký výběr, dobré ceny.

Pavlína
Pondělí, 24. Červen 2024

100%

Nakupuji opakovaně. Někdy se stává, že sortiment, který potřebuji, je delší dobu vyprodán. Komunikace, doručení, vstřícnost, ochota, vše jinak výborné.

Jasnena
Pondělí, 24. Červen 2024

100%

Všechno v pořádku