Stříbrná a zlatá inspirace

Středa, 1. prosinec 2021

Inspirujte se k tvoření stříbrných a zlatých šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.

Stříbrná a zlatá inspirace

Výherci černé výzvy v roce 2021:

Milé korálkářky, milí korálkáři,

11 soutěžních měsíců uběhlo jak voda a my nyní vyhlašujeme poslední výzvu roku 2021. A protože poslední výzva, která se bude prolínat s Vánoci musí být řádně slavnostní, tak v ní budete mít možnost soutěžit hned se dvěma barvami - stříbrnou a zlatou!

I v rámci této poslední výzvy nám můžete můžete ukázat své šperky a dekorace v třyptivých stříbrných a zlatých tónech, a zapojit se tak do soutěže o bezva korálkové ceny!

Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. I tento měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Pravidla najdete zde.

Dva se můžou těšit na balíček korálků a vítěz měsíce na poukázku 500 Kč na nákup korálků dle svého výběru.

A kde hledat inspiraci?

Od dávných dob jsou stříbrná i zlatá barva brány jako barvy drahých šperků a doplňků. Donedávna bylo kombinování stříbrné a zlaté barvy v doplňcích bráno s despektem a jako neznalost módy či designu. V poslední době je ovšem trendy právě tyto barvy kombinovat a netýká se to jen šperků, přesto právě šperky můžeme začít.

Každému šperku dodá punc luxusu právě fakt, jsou-li na nich použity kvalitní komponenty. Trendy náramky z drahých kamenů a minerálů se tedy vyplatí doladit třeba stříbrným nebo pozlaceným doplňkem ze stříbra Ag 925/1000. Nutno říct, že i další originální komponenty značek jako TierraCast, OmegaCast nebo Amoracast udělají parádu ať už se rozhodnete hotový šperk darovat někomu jako dárek nebo si ho vytvoříte sami pro sebe. A s kombinacemi stříbrné a zlaté barvy se můžete vyřádit třeba při vrstvení náramků, kdy můžete nějaký masivnější náramek doplnit minimalistickým náramkem jiné barvy, inspiraci můžete najít třeba zde.

Co se týče interiéru, tak není třeba, aby váš domov vypadal jako známá zlatá ložnice Marie Antoinetty ve Versailes, trocha lesku ale není na škodu! Nedávno jsme naskladnili metalické vločky pro tvorbu s křišťálovou pryskyřicí, už jste je viděli? My jsme s nimi již tvořili třeba takovéhle podtácky s kapradím.

Možná protože se třpytivé hvězdičky blýskaly nad betlémem, v čase vánočním se se stříbrnými a zlatými dekoracemi můžeme setkat asi nejčastěji. Každoročním evergreenem jsou korálkové hvězdy a andělíčci s metalickými akrylovými perlami. Letos jsme pro vás ale také připravili několik třpytivých novinek. Prohlédněte si třeba rolničky, metalické macramé příze Bobbiny! Vaše dekorace ale můžete doladit také pomocí barev a sprejů, kterých u nás najdete hned několik.

Více o stříbrné a zlaté barvě a o tom, jak působí na lidskou psychiku jsme sepsali specializovaný článek, který si můžete přečíst zde.

Určitě ale prozkoumejte i sekci návodů a inspirace. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální výtvor stříbrné nebo zlaté barvy. Tak teď už víte všechno a můžete se pustit do tvoření a my se opravdu těšíme na Vaši tvorbu! <3

Pokud se budete svými stříbrnými nebo zlatými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

Související články

5 tipů na tvoření ve zlaté barvě

5 tipů na tvoření ve zlaté barvě

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření ve zlaté barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší prosincové tvořivé výzvy!

Jednoduché vánoční dárky

Jednoduché vánoční dárky

Máte moc lidí, které chcete obdarovat? Nebo málo času, a přesto byste rádi pod stromek položili něco vlastnoručně vyrobeného? Máme pro vás inspiraci na vánoční dárky, jejichž výroba není žádná raketová věda.

Upcyklované vánoční dárky

Upcyklované vánoční dárky

Možná i vy jste, stejně jako já, hromadiči. Kreativním duším se to občas stává, že v různých objektech vidí další možnosti využití. Protože tenhle kelímek se může jednou hodit… A tahle sklenice od okurek je taky moc hezká! Často to vede k tomu, že nám náš tvořivý koutek bobtná a bobtná do objemů, které už nejdou uštěpačným poznámkám ostatních členů rodiny. Ale teď máme dobrou příležitost, jak se zásob zbavit! Vánoce.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
97 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Jana
Čtvrtek, 1. Prosinec 2022

100%

Vše v naprostém pořádku, zboží rychle dodáno a výborně zabaleno.

Ivana
Středa, 30. Listopad 2022

100%

Doporučuji všem

+ Rychlé vyřízení objednávky

Miloslava
Středa, 30. Listopad 2022

100%

Je to moje cca 5-tá objednávka a zatím bylo vše v pořádku. Velký výběr kvalitního zboží, včetně návodů na výrobu. Takže skvělá inspirace a možnost hned vybrat potřebný materiál. Za mne mohu jen…