Trendy podzimní inspirace

Čtvrtek, 13. říjen 2022

Dlouhé večery a tma, co padá dřív a dřív přímo vybízí k tvoření! Nechte se inspirovat k novým podzimním projektům!

Trendy podzimní inspirace

Macramé listy do vázy

Sušené květiny a trávy k podzimu patří, minimálně jako připomínka léta, které se už rozloučilo. Zkuste je ve váze (kterou lze mimochodem taky efektně ozdobit) doplnit macramé lístečky, které nejen že nikdy neopadají, ale navíc dodají vaší váze punc originality!

Skřítci Modřínci

Korálek, šiška, trocha plsti a fixa - to je vše, co potřebujete k vytvoření roztomilého skřítka Modřínka. Tvoření bude bavit hlavně děti, navíc je možné využít skřítky i k učení a vytvořit třeba i skřítka Smrčka nebo Borovičníka.

Na měsíci rostou květiny…

…a protože tam není voda, tak jsou květiny logicky sušené! Podle tohoto návodu od si můžete během chvilky vytvořit rozkvetlou dekoraci do svého domova.

Listy zalité v křišťálové pryskyřici

Vyberte si na procházce ty nejkrásnější lístky a pusťte se do tvoření z křišťálové pryskyřice. Mohou vzniknout takovéhle krásné náušnice z podzimního listí!

Podzimní věnec

Vytvořte si originální efektní skandi věneček z lýka a korálků na dveře nebo klidně do interiéru podle tohoto návodu od Báry Bláhové.

Zavěšený netopýr

Někomu se na zimu usídlil na půdě nebo ve sklepě někomu třeba v obýváku v rámci Halloweenské výzdoby. Buď jak buď, tohle je asi o něco tišší společník a navíc si ho můžete jednoduše převěsit jinam, pokud budete chtít.

Listy, které neopadají

Ušijte si z korálků brože inspirované dubovým, březovým a javorovým listím. Můžete je spolu kombinovat nebo nosit zvlášť a jedním si můžete být jisti - díky brožovému můstku budou pevně držet a neopadají!

Budeme rádi, když se s námi podělíte o svou tvorbu buď na našem Facebooku nebo na Instagramu, značka #inspiraceodmanumi.

Související články

Jednoduché vánoční dárky

Jednoduché vánoční dárky

Máte moc lidí, které chcete obdarovat? Nebo málo času, a přesto byste rádi pod stromek položili něco vlastnoručně vyrobeného? Máme pro vás inspiraci na vánoční dárky, jejichž výroba není žádná raketová věda.

Upcyklované vánoční dárky

Upcyklované vánoční dárky

Možná i vy jste, stejně jako já, hromadiči. Kreativním duším se to občas stává, že v různých objektech vidí další možnosti využití. Protože tenhle kelímek se může jednou hodit… A tahle sklenice od okurek je taky moc hezká! Často to vede k tomu, že nám náš tvořivý koutek bobtná a bobtná do objemů, které už nejdou uštěpačným poznámkám ostatních členů rodiny. Ale teď máme dobrou příležitost, jak se zásob zbavit! Vánoce.

Vyrobte si vánoční dekorace ve skandinávském stylu

Vyrobte si vánoční dekorace ve skandinávském stylu

K tvoření atmosféry pravých severských Vánoc věru moc nepotřebujete. Spíše naopak. Kouzlo se ukrývá v jednoduchosti, surových přírodních materiálech a jemných decentních barvách. I proto si skandinávský styl získal velkou oblibu v mnoha domácnostech po celém světě. Inspirujte se našimi kreativními tipy na vánoční dekorace v duchu skandi.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Eva
Pondělí, 5. Prosinec 2022

100%

Spousta zajímavých věcí a nápadů, ráda a asi i často se budu vracet.

ludmila
Neděle, 4. Prosinec 2022

100%

Nákup proběhl rychle, bez rušivých incidentů, k mé naprosté spokojenosti. Doporučuju.

Zdenka
Neděle, 4. Prosinec 2022

100%

celkově spolehlivý nákup , doporučuji pro zájemce