Vánoční ozdoby a dekorace z korálků

Pátek, 3. listopad 2023

Právě nyní je ten správný čas pustit se do prvního vánočního tvoření. Nejen proto, abyste měli všechno včas připravené a mohli se o adventu už jen koukat na pohádky, ale i proto, že toho zkrátka stihnete vyrobit víc! Přinášíme vám inspiraci na 5 krásných vánočních dekorací z korálků. 

Vánoční ozdoby a dekorace z korálků

Spirálkový korálkový stromeček

Ještě než si domů přinesete stromeček, tak si můžete vyrobit tyhle spirálkové stromečky z drátků a dřevěných korálků. Vytvořit si z nich můžete klidně celý les, protože jejich výroba nezabere mnoho času a každý může být trošku jinak veliký nebo barevný.

Vánoční věneček z korálků

Tímhle vánočním věnečkem z korálků podle návodu od naší autorky Martiny Křížové můžete nejen ozdobit sváteční tabuli. Můžete jej i pověsit na dveře, na okno nebo až bude doma ten opravdový vánoční stromeček, tak i na něj!

Adventní věnec trochu jinak

Předchozí návod obsahoval ty nejmenší korálky v naší nabídce, tenhle oproti tomu obsahuje ty největší. Z velkých 40, 30 a 20mm korálků můžete vytvořit originální adventní věnec. Korálky můžete také pomalovat podle toho, jak barevně budete mít laděnou výzdobu. A pokud byste si chtěli vytvořit i svíčky, žádný problém! Podívejte se do našeho rozcestníku Vše pro výrobu svíček, kde najdete materiál, tipy i inspiraci pro voskové tvoření.

Korálkové hvězdičky ze dřeva

U dřevěných korálků ještě chvilku zůstaneme. Zvláště ty nebarvené jsou oblíbené pro tvorbu jednoduchých vánočních ozdob. A pokud máte i vy raději minimalističtější vánoce, než ty blyštivé, tyto hvězdičky z dřevěných korálků prostě na svém stromečku musíte mít.

Vánoční stromeček v kruhu

Pokud vám hvězdička z korálků přijde jako příliš minimalistická, můžete vyzkoušet i tento návod na vánoční stromeček v dřevěném kroužku. A protože je tahle ozdůbka už přeci jen trochu výraznější, můžete ji zavěsit nejen na stromeček, ale třeba i na dveře nebo do okna.

TIP: Rozcestník + výzva

Celý listopad se se svou vánoční tvorbou můžete zapojit do listopadové výzvy, jejímž tématem je právě výroba vánočních ozdob a dekorací. Vyhrát můžete až 1 000 Kč. Ozdoby nemusí být vyrobené jenom z korálků, ale klidně z oblíbené samotvrdnoucí hmoty, Jesmonite nebo macramé. Prohlédněte si stránku Vše pro vánoční ozdoby a dekorace, kde najdete spoustu inspirace, materiálu i další návody zdarma.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o výsledky své tvorby. Buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodmanumi

Související články

Tipy na dárky za pár korun

Tipy na dárky za pár korun

Dárky nemusí být drahé a okázalé, aby ukázaly, jak vám na obdarovaném záleží! V tomto článku jsme pro vás připravili tipy na 6 originálních dárků, na které můžete nakoupit materiál za pár korun, jejich výroba zabere opravdu chvilku, ale přes to zcela upřímně zahřejí u srdce. Prohlédněte si je v tomto článku!

Vánoční macramé ozdoby a dekorace

Vánoční macramé ozdoby a dekorace

Zamotejte se do vánočního tvoření! Připravili jsme pro vás 6 návodů na originální vánoční ozdoby a dekorace z macramé přízí. Prohlédněte si je v tomto článku!

Tipy na DIY vánoční věnce a adventní svícny + návod na výrobu svíček

Tipy na DIY vánoční věnce a adventní svícny + návod na výrobu svíček

Adventní věnec nemusí být jen polystyrenový základ omotaný jehličím. Uzdu své kreativní fantazii můžete povolit mnohem více! Prohlédněte si tipy na 4 věnce a svícny z Jesmonite, macramé a z korálků. Na konci článku navíc najdete návod na výrobu svíček na adventní věnce. 

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 550+ recenzí - zobrazit vše

Hana
Středa, 22. Listopad 2023

100%

nakupuji často, vždy jsem spokojená

Ivana
Úterý, 21. Listopad 2023

100%

Vše OK

Eva
Pondělí, 20. Listopad 2023

100%

možná jsem se přehlédla, ale nenašla jsem možnost platby bankovním převodem