Vyznejte lásku tvořením <3

Středa, 8. únor 2023

Únor je zvláštní měsíc. Naštěstí je tu Valentýn, svátek všech zamilovaných!

Vyznejte lásku tvořením <3

Dobře víme, že většina z vás téhle idee příliš neholduje. Ale příležitost dát najevo naše city bližním, se vždycky počítá. A ruku na to skutečné srdce… Kdo z nás to dělá často i bez externích připomínek? V tvoření stejně jako v lásce. I to tvoření má mnoho podob. Ale společné jim je to, že naplňují naše srdce radostí a nechávají, alespoň na chviličku, starosti všedního dne někde za humny.

Až se vám láskou zamotá hlava!

Vztahy jsou mnohdy propletené a zauzlované, ale to je i macramé. Vytvořte si krásné macramé srdce s magickými křišťály, praktický podšálek ve tvaru srdce nebo třeba opletenou srdíčkovou sponku. S tou si můžete připnout valentýnku třeba na diář, abyste se těšili ještě víc.

Aby city vzplály

Nějaké ty bublinky k Valentýnu patří. Přikupte o pár skleniček na šampaňské víc a můžete si vytvořit třeba originální svícen se srdíčky. A na to si připijem!

Ještě víc bublinek, prosím

Bublinky ze šampaňského jsme probrali výše, ale co bublinky ve vaně pro pořádnou romantiku? Za pár chvilek si můžete vytvořit roztomilá mýdlová srdíčka anebo klidně celou mýdlovou ‘bonboniéru’.

Protiklady se přitahují a vytváří krásné věci

Jesmonite se skládá z tekuté a ze sypké složky, které jdou spolu hezky promíchat a mohou vznikat takové krásné podtácky, jako je tento s plastickými srdíčky nebo decentnější tečkovaný podtácek. Mimochodem, z Jesmonite hmoty se vyrábí také mýdelničky, takže srdíčková mýdla mohou mít i stylovou mýdelničku! Šampus už je nalitý, výtvor už je zalitý, pojďte se trochu zahřát.

Láska hřeje u srdce…

… a když podle tohoto návodu poskládáte zažehlovací korálky, tak u srdce zahřeje i žehlička! Srdíčko z korálků potěší třeba i jako talisman do peněženky.

Co je psáno, to je dáno

Vytvořte originální valentýnku! Přes Messenger je to sice fajn, ale takovou papírovou klasiku si můžete připnout třeba macramé sponkou k diáři nebo k To do listu, aby ten 14. únor uběhl v práci rychleji.

Šperk jako třešnička na dortu

Dolaďte svůj valentýnský outfit stylovými sutaškovými náušnicemi nebo si vyrobte nějaké jednodušší třeba technikou ketlování. U nás najdete spoustu (nejen) zlatých a stříbrných srdíčkových přívěsků, korálků i spojovacích dílů s motivem lásky. Krásný šperk ale můžete vyrobit i pro svého Valentýna! Co třeba takový unisex citrínový náramek s geometrickým srdíčkem?

Únor je zvláštní měsíc. Pojďme si ho navzájem udělat hezčí. Vyrobte svým blízkým něco, co jim rozzáří oči a zpříjemní den. Přizvěte k tvoření své lásky, děti nebo třeba přátele a užijte si společně strávený čas, který nám líný zimní rytmus přírody naděluje. Udělá nám nesmírnou radost, když se s námi podělíte o výsledky svoji práce na našem Facebooku nebo Instagramu. A třeba i o to, jaký úsměv jste vykouzlili na rtech obdarovaného.

Související články

Vytvořte si originální DIY vzpomínku na svatbu

Vytvořte si originální DIY vzpomínku na svatbu

Prohlédněte si 5 návodů například na girlandu s fotografiemi, macramé nástěnku nebo roztomilý rámeček ze zažehlovacích korálků na fotografie či polaroidy a pusťte se do vzpomínkového svatebního tvoření ještě dnes!

Květnová výzva: Květiny + 5 nápadů na tvoření

Květnová výzva: Květiny + 5 nápadů na tvoření

Zapojte se do květnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s květinovými akcenty. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 1 000 Kč!

Jarní kreativní inspirace: 5 tipů na jarní tvoření

Jarní kreativní inspirace: 5 tipů na jarní tvoření

Jaro je tu a s ním čerstvá dávka inspirace pro tvoření jarních dekorací! V tomto článku vám přinášíme pět kreativních nápadů na DIY svícen, papírové sněženky nebo nástěnné dekorace. Pusťte se do jarního tvoření ještě dnes!

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Dana
Neděle, 26. Květen 2024

100%

Vždy velmi spokojena

Vlasta
Čtvrtek, 23. Květen 2024

100%

Spolehlivé

Ivana
Pátek, 17. Květen 2024

100%

V tomto obchodě nakupuji pravidelně. Dělám náramky se stříbrnými korálky a přívěsky a tady mají jak široký výběr, tak i skvělé ceny.

+ velký výběr

+dobré ceny

+rychlé doručení