Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | červené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31157 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31158 |
| Provedení | červená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34629 |
| Provedení | červená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34630 |
| Provedení | červená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 25 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 75ks |
| Číslo zboží | 34631 |
| Provedení | červená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34632 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | 17 cm obsahuje cca 30 korálků |
| Číslo zboží | 37898 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Doplňující info | 17 cm obsahuje cca 22 korálků |
| Číslo zboží | 37905 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Kód výrobce | 93220 |
| Číslo zboží | 38437 |
| Provedení | Duracoat Galvanized Berry |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1838 |
| Číslo zboží | 41309 |
| Provedení | Mix Tropical Heat |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9108 |
| Číslo zboží | 41310 |
| Provedení | Galvanized Semi-Frosted Berry |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1157 |
| Číslo zboží | 41329 |
| Provedení | Inside-Color Rainbow Light Topaz/Mauve-Lined |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-241 |
| Číslo zboží | 41507 |
| Provedení | Silver-Lined Mauve |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-2218 |
| Číslo zboží | 41508 |
| Provedení | Gold-Lustered Raspberry |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-332 |
| Číslo zboží | 41510 |
| Provedení | Opaque Pepper Red |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-45 |
| Číslo zboží | 41517 |
| Provedení | Opaque Cherry |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-45A |
| Číslo zboží | 41518 |
| Provedení | Transparent Ruby |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-5C |
| Číslo zboží | 41520 |
| Provedení | Opaque Cherry |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-45A |
| Číslo zboží | 41664 |
| Provedení | Transparent Siam Ruby |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-5B |
| Číslo zboží | 41665 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)