Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Transparent-Frosted Ruby |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-5CF |
| Číslo zboží | 41666 |
| Provedení | Silver-Lined Ruby |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-25C |
| Číslo zboží | 41668 |
| Provedení | PermaFinish-Galvanized Brick Red |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-PF564 |
| Číslo zboží | 41670 |
| Provedení | Opaque-Frosted Pepper Red |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-45F |
| Číslo zboží | 41673 |
| Provedení | Opaque Pepper Red |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-45 |
| Číslo zboží | 41674 |
| Provedení | Transparent Garnet |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-5D |
| Číslo zboží | 41675 |
| Provedení | Opaque Cherry |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-45A |
| Číslo zboží | 41879 |
| Provedení | Opaque Pepper Red |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-45 |
| Číslo zboží | 41881 |
| Provedení | Silver-Lined Ruby |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-25C |
| Číslo zboží | 41888 |
| Provedení | Silver-Lined Ruby |
| Velikost | 6/0 = 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TR-06-25C |
| Číslo zboží | 41967 |
| Provedení | Opaque Cherry |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-45A |
| Číslo zboží | 41994 |
| Provedení | Kokoro-Mauve/Gold Mix |
| Velikost | mix |
| Doplňující info | 7g = cca 100ks |
| Kód výrobce | TX-01-3217 |
| Číslo zboží | 42072 |
| Provedení | červené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | 97070 |
| Číslo zboží | 45957 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 6/0 3,7 - 4,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 48262 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 48539 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo zboží | 51334 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 5/0 (4,3 - 4,8 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 51338 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 38816 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 70350 |
| Číslo zboží | 40000 |
| Provedení | fialová s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 70350-28701 |
| Číslo zboží | 40001 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)