Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle červená |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 90080 |
| Číslo zboží | 40002 |
| Provedení | světle červené s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 90080-28701 |
| Číslo zboží | 40003 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 90090-28701 |
| Číslo zboží | 40005 |
| Provedení | tmavě červené s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 90110-28701 |
| Číslo zboží | 40007 |
| Provedení | Silver-Lined Light Siam Ruby |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-25 |
| Číslo zboží | 41513 |
| Provedení | Luminous Neon Salmon |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-803 |
| Číslo zboží | 41649 |
| Provedení | Opaque Sunset Orange |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-50 |
| Číslo zboží | 41651 |
| Provedení | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-5F |
| Číslo zboží | 41662 |
| Provedení | Opaque-Lustered Cherry |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-125 |
| Číslo zboží | 41667 |
| Provedení | Opaque-Frosted Cherry |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-45AF |
| Číslo zboží | 41880 |
| Provedení | Gold-Lustered African Sunset |
| Velikost | 8/0 = 3,1 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 280ks |
| Kód výrobce | TR-08-329 |
| Číslo zboží | 41940 |
| Provedení | Inside-Color Siam/Light Topaz-Lined |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-798 |
| Číslo zboží | 41995 |
| Provedení | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Velikost | 11/0 = 1,8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1000ks |
| Kód výrobce | TT-01-5F |
| Číslo zboží | 41996 |
| Provedení | (227) Light Siam |
| Velikost | 10,3 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 49844 |
| Provedení | (227) Light Siam |
| Velikost | 14,4 x 14 mm |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 49848 |
| Provedení | perlově červené |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50419 |
| Provedení | perlově červené |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50420 |
| Provedení | perlově červené |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50421 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (90100) |
| Číslo zboží | 39199 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (91250) |
| Číslo zboží | 39374 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)