Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | odstíny béžové barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 100 ks |
| Číslo zboží | 49826 |
| Provedení | zelená s kovovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-21455) |
| Číslo zboží | 39145 |
| Provedení | odstíny růžové barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 42380 |
| Provedení | modré s kovovými odlesky |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (23980-21435) |
| Číslo zboží | 39146 |
| Provedení | odstíny červené barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 42382 |
| Provedení | odstíny bordo barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 120 ks |
| Číslo zboží | 49827 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo zboží | 42383 |
| Provedení | odstíny tyrkysové barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo zboží | 42384 |
| Provedení | odstíny modré barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo zboží | 42385 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 40048 |
| Provedení | odstíny fialové barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo zboží | 42386 |
| Provedení | odstíny hnědé barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 110 ks |
| Číslo zboží | 42387 |
| Provedení | odstíny bílé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14086 |
| Provedení | odstíny růžové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14087 |
| Provedení | odstíny oranžové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14088 |
| Provedení | odstíny červené barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14089 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14090 |
| Provedení | odstíny tyrkysové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14091 |
| Provedení | odstíny modré barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14092 |
| Provedení | odstíny fialové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo zboží | 14093 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)