Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14592 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14593 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 14594 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16131 |
| Provedení | odstíny travertinu |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 17279 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 18066 |
| Provedení | mix odstínů zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo zboží | 21987 |
| Provedení | Fialový iris |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 26054 |
| Provedení | Zelený iris |
| Velikost | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 26058 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31160 |
| Provedení | zelená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 110ks |
| Číslo zboží | 34654 |
| Provedení | zelená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 34655 |
| Provedení | zelená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 25 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 75ks |
| Číslo zboží | 34656 |
| Provedení | zelená se stříbrným průtahem |
| Velikost | 30 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 15g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 34657 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34988 |
| Provedení | šedo-zelená |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34989 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | 17 cm obsahuje cca 30 korálků |
| Číslo zboží | 37901 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Doplňující info | 17 cm obsahuje cca 22 korálků |
| Číslo zboží | 37908 |
| Provedení | Matte Metallic Green Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-324 |
| Číslo zboží | 41264 |
| Provedení | Matte Metallic Purple Green Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1053 |
| Číslo zboží | 41282 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)