Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | v barvě stříbra |
| Hmotnost | 15 g |
| Doplňující info | velikost glitrů je cca 2 mm - 3 mm |
| Číslo zboží | 51424 |
| Velikost | 82 x 73 mm |
| Objem | 120 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 51436 |
| Velikost | 133 x 42 mm |
| Objem | 140 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 51437 |
| Velikost | 153 x 48 mm |
| Objem | 210 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 51438 |
| Doplňující info | vhodné na vylévání do forem |
| Číslo zboží | 42941 |
| Doplňující info | vhodné na vylévání do forem |
| Číslo zboží | 42942 |
| Doplňující info | vhodné do mělkých lůžek a na glazurování |
| Číslo zboží | 42947 |
| Doplňující info | na odkládání šperků i odlitky z pryskyřice |
| Číslo zboží | 42967 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 10 mm |
| Kód výrobce | 00030 |
| Číslo zboží | 43312 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 12 mm |
| Kód výrobce | 00030 |
| Číslo zboží | 43313 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 14 mm |
| Kód výrobce | 00030 |
| Číslo zboží | 43314 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 175x95 mm |
| Doplňující info | třívrstvá konstrukce |
| Číslo zboží | 43322 |
| Doplňující info | na formy pro odlitky z pryskyřice |
| Číslo zboží | 43332 |
| Hmotnost | 150 g |
| Doplňující info | k zjednodušení vyjmutí odlitků a prodloužení životnosti forem |
| Číslo zboží | 43333 |
| Velikost | 25 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43362 |
| Velikost | 25 x 18 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43363 |
| Velikost | 25x18 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43365 |
| Velikost | ⌀ 17 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43368 |
| Velikost | ⌀ 17 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43369 |
| Velikost | ⌀ 17 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43370 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)