Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | ⌀ 17 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43369 |
| Velikost | ⌀ 17 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43370 |
| Velikost | ⌀ 60 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43373 |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43378 |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43379 |
| Velikost | ⌀ 12 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43383 |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43384 |
| Velikost | 29,5x21 cm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | na odkládání šperků z křišťálové pryskyřice a ochranu pracovní plochy |
| Číslo zboží | 43385 |
| Velikost | 62 x 56 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44157 |
| Velikost | 65 x 55 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44158 |
| Velikost | 85,5 x 65 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44159 |
| Velikost | 90 x 65 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44160 |
| Velikost | 75 x 66 x 37 mm |
| Objem | 70 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44161 |
| Velikost | 113 x 113 x 12 mm |
| Objem | 80 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44163 |
| Velikost | 111 x 12 mm |
| Objem | 60 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44167 |
| Velikost | 198 x 15 mm |
| Objem | 250 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44168 |
| Velikost | 80 x 37 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44171 |
| Velikost | 78 x 74 x 37 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44172 |
| Velikost | 90 x 80 x 37 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44173 |
| Velikost | 80 x 37 mm |
| Objem | 40 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44174 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)