Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | plast |
| Velikost | 50mm |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44199 |
| Provedení | plast |
| Velikost | 7cm |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44200 |
| Provedení | plast |
| Velikost | 6cm |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44201 |
| Provedení | tmavě žluté |
| Číslo zboží | 44281 |
| Provedení | černé |
| Číslo zboží | 44282 |
| Velikost | 360 x 190 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46049 |
| Velikost | 92 x 59 x 7 mm |
| Objem | 200 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46051 |
| Velikost | 128 x 10 mm |
| Objem | 150 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46052 |
| Velikost | 176 x 128 x 10 mm |
| Objem | 200 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46053 |
| Velikost | 125 x 105 x 10 mm |
| Objem | 100 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46056 |
| Velikost | 75 x 94 mm |
| Objem | (spodní) 60 + (vrchní) 80 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46057 |
| Velikost | 57 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46058 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Hmotnost | 3 g |
| Materiál | běžný kov |
| Doplňující info | velmi tenká fólie pro vytvoření lesku |
| Číslo zboží | 46355 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Hmotnost | 3 g |
| Materiál | běžný kov |
| Doplňující info | velmi tenká fólie pro vytvoření lesku |
| Číslo zboží | 46356 |
| Velikost | 200 x 164 x 11mm |
| Objem | 75 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46480 |
| Velikost | 188 x 185 x 11mm |
| Objem | 60 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46481 |
| Velikost | 230 x 88 x 7,5mm |
| Objem | 40 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46482 |
| Velikost | 64 x 53 x 8 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46483 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)