Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 64 x 53 x 8 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46483 |
| Velikost | 71 x 63 x 8mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46484 |
| Provedení | čiré |
| Objem | 100 ml |
| Doplňující info | pro vytvrzení je nutná UV lampa |
| Číslo zboží | 46525 |
| Provedení | 6 W |
| Velikost | 9 x 2,5 cm |
| Doplňující info | nutné 3x AAA baterie, které nejsou součástí balení |
| Číslo zboží | 46526 |
| Velikost | 150 mm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46908 |
| Velikost | 144 x 97 x 22 mm |
| Objem | 160 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46909 |
| Velikost | 120 x 130 x 40 mm |
| Objem | 220 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46910 |
| Velikost | 44 mm |
| Objem | 90 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46911 |
| Velikost | 120 x 90 mm |
| Objem | 190 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46912 |
| Velikost | 116 x 74 mm |
| Objem | 120 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46913 |
| Velikost | 190 x 96 x 16 mm |
| Objem | 70 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46914 |
| Velikost | 90 x 90 x 90 mm |
| Objem | 220 + 110 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46926 |
| Velikost | 90 x 90 x 90 mm |
| Objem | 180 + 80 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46927 |
| Velikost | 90 x 90 x 90 mm |
| Objem | 150 + 80 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46928 |
| Velikost | 5,5 x 7 cm |
| Objem | 100 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46931 |
| Velikost | 3,5 x 4 cm |
| Objem | 30 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46933 |
| Velikost | 13,5 cm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46934 |
| Velikost | 13,5 cm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46935 |
| Velikost | 180 x 95 x 20mm |
| Objem | 160 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47400 |
| Velikost | ø 16,5 cm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47407 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)