Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Topaz |
| Velikost | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo zboží | 45317 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | SS30 6,3 - 6,5 mm |
| Číslo zboží | 45318 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | SS34 7,0 - 7,3 mm |
| Číslo zboží | 45321 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44477 |
| Provedení | Crystal Aurum oboustranný pokov |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44481 |
| Provedení | Crystal Honey |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44483 |
| Provedení | Jet |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44487 |
| Provedení | Jet Hematite oboustranný pokov |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44489 |
| Provedení | Light Siam |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44510 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44528 |
| Provedení | Crystal Labrador oboustranný pokov |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44538 |
| Provedení | Jet |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44542 |
| Provedení | Jet Hematite oboustranný pokov |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44544 |
| Provedení | Aquamarine |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44550 |
| Provedení | Blue Zircon |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44553 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44555 |
| Provedení | Chrysolite |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44557 |
| Provedení | Emerald |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44561 |
| Provedení | Fuchsia AB |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44564 |
| Provedení | Montana |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44577 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)