Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 13 x 10 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 3 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49682 |
| Velikost | 30 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 3 mm |
| Číslo zboží | 45490 |
| Velikost | 30 x 21 x 4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 45512 |
| Velikost | 26 x 17 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 45513 |
| Velikost | 27 x 14 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 45517 |
| Velikost | 15 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 45521 |
| Velikost | 90 x 15 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 60 mm |
| Číslo zboží | 45542 |
| Velikost | 100 x 15 mm |
| Materiál | dřevo Schima Superba |
| Šíře průtahu | 70 mm |
| Číslo zboží | 45543 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 23 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45791 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 20 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45792 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 20 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45794 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 20 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45795 |
| Provedení | zlatá barva |
| Velikost | 20 cm |
| Doplňující info | tloušťka rámu 3 mm |
| Číslo zboží | 45797 |
| Velikost | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46092 |
| Velikost | 10 x 8 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46093 |
| Velikost | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46098 |
| Velikost | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46099 |
| Velikost | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46100 |
| Velikost | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46101 |
| Velikost | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | dřevěná překližka |
| Doplňující info | tloušťka materiálu je 4 mm |
| Číslo zboží | 46103 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)