Inspirace pro tvoření mezi svátky

Pondělí, 26. prosinec 2022

Rok 2022 utekl jako voda a my se s ním pomalu loučíme. Ať už pořádáte novoroční party nebo vítáte nový rok poklidně, třeba vás zaujme jeden z těchto nápadů!

Inspirace pro tvoření mezi svátky

Vystavte si okamžiky, na které nechcete zapomenout!

Někdo tvrdí, že ty nejkrásnější okamžiky je potřeba prožít a někdo naopak rád fotí, zaznamenává a vystavuje. Pokud jste hrdými členy druhé zmíněné skupiny, pak tyhle tři návody budou přesně pro vás! Vytvořte si fotorámeček ze špachtlí ve scandi, boho nebo glamour stylu a vystavte si ty nejkrásnější vzpomínky.

To chce KLID…

… a hlavně se z toho nezbláznit! Po novém roce se často všechno zblázní, lidé si plní předsevzetí, avšak mnohdy nejlepší volbou je trochu zvolnit. Klid sice vytvořit nedovedeme, ale můžete si ho alespoň trochu manifestovat touto mističkou ze samotvrdnoucí hmoty. Můžete jí použít třeba na odkládání klíčů a pak budete mít klid dvojnásobný, protože je nebudete muset hledat! :)

Podpořte svá předsevzetí minerály

Ať už si přejete cokoliv, náramek nebo jiný šperk z minerálů vám může posloužit jako talisman, připomínka a prý i jako pomocník, pro splnění vašich cílů. Na šperk si můžete připnout přívěsek nebo korálek, který Vám bude připomínat vaše předsevzetí nebo se můžete ponořit do tohoto článku, který vysvětluje údajné magické schopnosti minerálů. A taky můžete spojit minerál podle toho, co si přejete a komponent na připomínku a to pak přece půjde plnění předsevzetí úplně samo.

Doraž na party, mrk mrk

E-mailové pozvánky i Facebookové události jsou fajn, ale jedna věc je ještě lepší - papírová pozvánka, kterou vlastnoručně vyrobíte! Zkuste třeba takovouhle mrkací pozvánku, kterou můžete třeba washi páskami doladit k tématu vaší silvestrovské party.

Buďte hvězdou večera

Jednoduché náušnice s hvězdičkami podle návodu od Lucie Svobodové dokáže vytvořit každý! Barvu korálků navíc můžete vybrat tak, aby seděla k barvě svého silvestrovského outfitu.

Aby byla i party hvězdná

Netřeba zvát na party celebrity, aby byla party opravdu hvězdná. Stačí si vyrobit tyto jednoduché hvězdy z holografiecké folie. Potřebujete jen folii, řezačku a tavnou pistoli a zachvíli můžete zdobit.

Perly se hodí pro každou příležitost

Říká se, že perly pozvednou outfit na další úroveň. Naštěstí už není třeba pravých perel, můžete si vytvořit takovýhle krásný náhrdelník nebo jeden ze spousty dalších perlových návodů z naší Inspirační galerie z plastových imitací perel. Ty jsou stejně krásné a navíc mnohem lehčí, než opravdové perly. Můžete si tak jimi jednoduše a efektně ozdobit třeba i čelenku nebo kruhové náušnice.

Rozhodně to chce třpytky!

Vyrobte si pár těchto stylových podtácků z Jesmonite a hlavně nezapomeňte na třpytky. Nemusíte se držet pouze tohoto návodu, možností je spoustu. Máme totiž na výběr z několika desítek forem na odlévání z Jesmonite hmoty, můžete si tak vytvořit i jiné tvary a velikosti podtácků, svícnů, různé krabičky a další funkční dekorace.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o další silvestrovskou a novoroční inspiraci buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu, značka #inspiraceodmanumi.

Související články

Jednoduché vánoční dárky

Jednoduché vánoční dárky

Máte moc lidí, které chcete obdarovat? Nebo málo času, a přesto byste rádi pod stromek položili něco vlastnoručně vyrobeného? Máme pro vás inspiraci na vánoční dárky, jejichž výroba není žádná raketová věda.

Upcyklované vánoční dárky

Upcyklované vánoční dárky

Možná i vy jste, stejně jako já, hromadiči. Kreativním duším se to občas stává, že v různých objektech vidí další možnosti využití. Protože tenhle kelímek se může jednou hodit… A tahle sklenice od okurek je taky moc hezká! Často to vede k tomu, že nám náš tvořivý koutek bobtná a bobtná do objemů, které už nejdou uštěpačným poznámkám ostatních členů rodiny. Ale teď máme dobrou příležitost, jak se zásob zbavit! Vánoce.

Vyrobte si vánoční dekorace ve skandinávském stylu

Vyrobte si vánoční dekorace ve skandinávském stylu

K tvoření atmosféry pravých severských Vánoc věru moc nepotřebujete. Spíše naopak. Kouzlo se ukrývá v jednoduchosti, surových přírodních materiálech a jemných decentních barvách. I proto si skandinávský styl získal velkou oblibu v mnoha domácnostech po celém světě. Inspirujte se našimi kreativními tipy na vánoční dekorace v duchu skandi.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Markéta
Neděle, 5. Únor 2023

100%

Vše v pořádku. :)

Adriana
Neděle, 5. Únor 2023

100%

Vždy vše v pořádku.

Zuzana
Pátek, 3. Únor 2023

100%

Všechno v pořádku, objednávka vyřízena a dodána rychlostí blesku, spokojenost.