Lednová výzva: Tvořte z Jesmonite

Neděle, 1. leden 2023

S novým rokem přichází i nová řada výzev. V lednu budeme tvořit s Jesmonite a doufáme, že se Vám výzva bude líbit. 

 

Lednová výzva: Tvořte z Jesmonite

Milí tvořivci,

s novým rokem jsme pro vás připravili i #manumivyzva v novém kabátku! Každý měsíc vybereme jeden kreativní trend či směr, kterému se celý měsíc budeme věnovat. Těšit se můžete nejen na inspiraci, tipy a návody, ale opět také na soutěž o bezva kreativní ceny.

Tématem první letošní výzvy se stává tvoření s hmotou Jesmonite.

Jedná se o poměrně nový trend, který jste si vy i my velmi rychle oblíbili.

I v rámci této výzvy nám můžete ukázat své šperky, dekorace a doplňky. Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Pravidla najdete zde.

Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Dva se můžou těšit na tvořivý balíček tematicky zaměřený na aktuální výzvu a vítěz měsíce na poukázku 500 Kč na nákup na našem e-shopu nebo v prodejně dle svého výběru.

A kde hledat inspiraci?

1) V rozcestníku Vše pro tvoření z Jesmonite hmoty

Tvoření z Jesmonite hmoty patří rozhodně mezi aktuální trendy. Můžete si vytvořit originální podtácky, krabičky, květináče, svícny, ale i jiné doplňky, šperky a funkční dekorace. Všechen potřebný materiál, silikonové formy, barvy a další nezbytnosti najdete v rozcestníku. A nejen to, najdete tu i často kladené dotazy, odkazy na některé články i návody. Zkrátka tady najdete pohromadě vše, co potřebujete vědět, než se do tvoření pustíte.

2) Na našem blogu

Pod štítkem "Jesmonite" na blogu najdete články, kde rozebíráme nejen základy tvoření s Jesmonite, možnosti kombinace s křišťálovou pryskyřicí či jak na barvení výrobků z Jesmonite, ale i rozhovory s těmi, kdo s touto hmotou tvoří.

3) V sekci Návodů a Inspirace

Viděli jste už návody na tvoření z Jesmonite hmoty? Naše autorka Zuzka Dobšíčková, která je zároveň ambasadorkou tohoto trendu tvoří návody pro začátečníky i pro pokročilé.

Pokud se budete svou tvorbou chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #manumivyzva.Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Marta
Pondělí, 30. Leden 2023

100%

S obchodem jsem spokojená, vše proběhlo bez problémů a s výrobkem jsem spokojená.

+ rychlost

+komunikace

Dagmar
Sobota, 28. Leden 2023

100%

Zboží jde objednávat Zásilkovnou do Alza boxů. Máme blízko- vyzvednu jak potřebuji.

Ivana
Pátek, 27. Leden 2023

100%

Nakupuji pravidelně, vždycky jsem spokojená.