Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Doplňující info | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo zboží | 42388 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 140 ks |
| Číslo zboží | 46706 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Kód výrobce | (23980-28701) |
| Číslo zboží | 40050 |
| Provedení | bílé, černé, červené, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50464 |
| Provedení | zelené, fialové, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50468 |
| Provedení | krémové, oranžové, v barvě zlata, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50471 |
| Provedení | bílé, v barvě mosazi, oranžové, modré, průhledné |
| Velikost | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo zboží | 50472 |
| Provedení | odstíny bílé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16127 |
| Provedení | odstíny růžové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16128 |
| Provedení | odstíny žluté barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16129 |
| Provedení | odstíny červené barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16130 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16131 |
| Provedení | odstíny tyrkysové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16132 |
| Provedení | odstíny modré barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16133 |
| Provedení | odstíny fialové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16134 |
| Provedení | odstíny hnědé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16135 |
| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16136 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16137 |
| Provedení | odstíny travertinu |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 17279 |
| Provedení | mix odstínů zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo zboží | 21987 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)