Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Transparent-Rainbow-Frosted Black Diamond |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-176AF |
| Číslo zboží | 41825 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 10 - 16 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 100 g = cca 140 ks |
| Číslo zboží | 46925 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | mix |
| Doplňující info | balení obsahuje směs jedno a dvou dírkových korálků různých velikostí a tvarů |
| Číslo zboží | 49923 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo zboží | 51334 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 25g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 14859 |
| Provedení | odstíny hnědé barvy |
| Velikost | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 25g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 14863 |
| Provedení | krystal se spodním dekorem |
| Velikost | 20 mm |
| Kód výrobce | 00030/29936 |
| Číslo zboží | 34918 |
| Provedení | černé s vrchním dekorem |
| Velikost | 20 mm |
| Kód výrobce | 23980/22001 |
| Číslo zboží | 34958 |
| Provedení | šedé s bílou a černou kresbou |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (26107) |
| Číslo zboží | 39502 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 00010-28701 |
| Číslo zboží | 39991 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 70110-28701 |
| Číslo zboží | 39997 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 70210-28701 |
| Číslo zboží | 39999 |
| Provedení | fialová s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 70350-28701 |
| Číslo zboží | 40001 |
| Provedení | světle červené s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 90080-28701 |
| Číslo zboží | 40003 |
| Provedení | červená s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 90090-28701 |
| Číslo zboží | 40005 |
| Provedení | tmavě červené s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 90110-28701 |
| Číslo zboží | 40007 |
| Provedení | modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 60220-28701 |
| Číslo zboží | 40013 |
| Provedení | tmavě modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 30050-28701 |
| Číslo zboží | 40019 |
| Provedení | tmavě modré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 30080-28701 |
| Číslo zboží | 40021 |
| Provedení | černé s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 45 ks stačí na cca 17 cm náramek |
| Kód výrobce | 23980-28701 |
| Číslo zboží | 40029 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)