Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | odstíny tyrkysové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16132 |
| Provedení | odstíny modré barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16133 |
| Provedení | odstíny fialové barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16134 |
| Provedení | odstíny hnědé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16135 |
| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16136 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 16137 |
| Provedení | odstíny travertinu |
| Velikost | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňující info | 20g = cca 600ks |
| Číslo zboží | 17279 |
| Provedení | mix odstínů zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo zboží | 21987 |
| Provedení | mix transparentních barev |
| Velikost | 2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 22055 |
| Provedení | čiré |
| Velikost | 4, 6, 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 50 - 100ks |
| Kód výrobce | 00030 |
| Číslo zboží | 37093 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4, 6, 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 50 - 100ks |
| Kód výrobce | 23980 |
| Číslo zboží | 37112 |
| Provedení | Matte Metallic Purple Green Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1053 |
| Číslo zboží | 41282 |
| Provedení | Palladium Amy Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-542 |
| Číslo zboží | 41283 |
| Provedení | Palladium Spectrum Gold |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 2g = cca 400ks |
| Kód výrobce | DB-541 |
| Číslo zboží | 41289 |
| Provedení | Mix Tropical Heat |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-MIX9108 |
| Číslo zboží | 41310 |
| Provedení | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Velikost | 11/0 = 1,6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 3g = cca 600ks |
| Kód výrobce | DB-1056 |
| Číslo zboží | 41332 |
| Provedení | Higher-Metallic June Bug |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-506 |
| Číslo zboží | 41534 |
| Provedení | Metallic Iris-Purple |
| Velikost | 15/0 = 1,5 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Doplňující info | 5g = cca 1200ks |
| Kód výrobce | TR-15-85 |
| Číslo zboží | 41555 |
| Provedení | Metallic Nebula |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-82 |
| Číslo zboží | 41767 |
| Provedení | Higher-Metallic Dragonfly |
| Velikost | 11/0 = 2,2 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Doplňující info | 7g = cca 700ks |
| Kód výrobce | TR-11-505 |
| Číslo zboží | 41805 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)