Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | mix barev |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 2,5 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 90ks |
| Číslo zboží | 14416 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 10 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 50ks |
| Číslo zboží | 14418 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo zboží | 17013 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 520 ks |
| Číslo zboží | 17014 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo zboží | 17015 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 4-8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17024 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17030 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17033 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17035 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 22387 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 22388 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 22393 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 22394 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Číslo zboží | 22395 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 33747 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 33748 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 33749 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 3,7 mm |
| Číslo zboží | 33751 |
| Objem | 29 ml |
| Doplňující info | max. teplota praní 30°C |
| Kód výrobce | 49600 |
| Číslo zboží | 37866 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42333 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)