Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | transparentní |
| Velikost | 16 x 14,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 1 ks |
| Číslo zboží | 47368 |
| Provedení | mix barev |
| Doplňující info | sada obsahuje korálky, přívěsky, kovový základ na čelenku, Elastomer 0,8mm a nůžky |
| Číslo zboží | 47795 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo zboží | 47941 |
| Provedení | pastelové barvy |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | akryl |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | balení obsahuje cca 115 ks |
| Číslo zboží | 51374 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 8000 ks, 3 podložky |
| Číslo zboží | 46792 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 12 mm |
| Materiál | plast |
| Šíře průtahu | 3,4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 25ks |
| Číslo zboží | 14417 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo zboží | 17013 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 3-12 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo zboží | 17016 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17027 |
| Objem | 29 ml |
| Doplňující info | max. teplota praní 30°C |
| Kód výrobce | 49600 |
| Číslo zboží | 37866 |
| Doplňující info | balení obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobce | 49640 |
| Číslo zboží | 37869 |
| Doplňující info | balení obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobce | 49641 |
| Číslo zboží | 37870 |
| Doplňující info | balení obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobce | 49642 |
| Číslo zboží | 37871 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 20 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42342 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43869 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 9 cm |
| Číslo zboží | 46795 |
| Velikost | 10 cm |
| Číslo zboží | 46793 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)