Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42333 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42334 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42335 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42336 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42337 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42338 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 1,8 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42339 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 16 mm |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42340 |
| Provedení | krémově bílé |
| Velikost | 18 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Doplňující info | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo zboží | 42341 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43871 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43878 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43880 |
| Provedení | odstíny bílé barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44035 |
| Provedení | odstíny růžové barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44036 |
| Provedení | odstíny oranžové barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44037 |
| Provedení | odstíny červené barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44038 |
| Provedení | odstíny zelené barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44039 |
| Provedení | odstíny tyrkysové barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44040 |
| Provedení | odstíny modré barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44041 |
| Provedení | odstíny fialové barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44042 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)