Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | odstíny hnědé barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44043 |
| Provedení | odstíny černé barvy |
| Velikost | různé |
| Číslo zboží | 44044 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 7 - 15 cm |
| Číslo zboží | 46794 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15,5 cm |
| Číslo zboží | 46796 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 9 cm |
| Číslo zboží | 46797 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 14 x 14 cm |
| Doplňující info | podložku lze spojovat a tím si vytvořit větší plochu |
| Číslo zboží | 47366 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo zboží | 47940 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo zboží | 47942 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo zboží | 47943 |
| Provedení | lososové |
| Velikost | 4-8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo zboží | 17025 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Číslo zboží | 22396 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 22397 |
| Provedení | bílé s barevnými znaky |
| Velikost | 7 mm |
| Šíře průtahu | 3,8 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 80ks |
| Číslo zboží | 36792 |
| Provedení | bílé s černými znaky |
| Velikost | 7 x 7 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 140ks |
| Číslo zboží | 36798 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43872 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43874 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43875 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43876 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 24x9 mm |
| Číslo zboží | 43877 |
| Provedení | kompostovatelné |
| Velikost | 5 x 5 mm |
| Doplňující info | 5000 ks, 3 podložky |
| Číslo zboží | 46798 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)