Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Chrysolite Opal |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44558 |
| Provedení | Light Amethyst |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44570 |
| Provedení | Light Rose |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44572 |
| Provedení | Light Sapphire Opal |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44574 |
| Provedení | Light Siam |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44575 |
| Provedení | Rose AB |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44585 |
| Provedení | Rose Opal |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44586 |
| Provedení | Siam |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44589 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44657 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44658 |
| Provedení | Crystal Honey |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44662 |
| Provedení | Jet |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44664 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44677 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44678 |
| Provedení | Crystal Argent Flare |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44679 |
| Provedení | Crystal Honey |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44682 |
| Provedení | Crystal Labrador |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44683 |
| Provedení | Jet AB |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44685 |
| Provedení | Light Rose |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44701 |
| Provedení | Light Siam |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44703 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)