Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Siam |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44710 |
| Provedení | White Opal |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44716 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44718 |
| Provedení | Crystal Honey |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44722 |
| Provedení | Fuchsia |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44734 |
| Provedení | Light Rose |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44741 |
| Provedení | Light Sapphire |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44742 |
| Provedení | Pink Sapphire |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44747 |
| Provedení | Violet |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44755 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 4 x 6 mm |
| Číslo zboží | 44773 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 4 x 6 mm |
| Číslo zboží | 44774 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 5 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44776 |
| Provedení | Pearl Effect Light Creamrose |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44779 |
| Provedení | Pearlescent Cream |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44800 |
| Provedení | Crystal Magic Black |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44816 |
| Provedení | Pearl Effect Light Creamrose |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 44819 |
| Provedení | Pearlescent Cream |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 44840 |
| Provedení | Crystal Magic Black |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 44856 |
| Provedení | Pearl Effect Light Creamrose |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44859 |
| Provedení | Crystal Magic Black |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44896 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)