Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo zboží | 45215 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45248 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45249 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo zboží | 45283 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo zboží | 45284 |
| Provedení | rhodiová povrchová úprava |
| Velikost | 10 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňující info | kompatibilní s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo zboží | 10901 |
| Provedení | rhodiová povrchová úprava |
| Velikost | 12 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňující info | kompatibilní s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo zboží | 10902 |
| Provedení | rhodiová povrchová úprava |
| Velikost | 14 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňující info | kompatibilní s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo zboží | 10903 |
| Provedení | Crystal Starlight Gold |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44486 |
| Provedení | Capri Blue AB |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44500 |
| Provedení | Light Siam AB |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44511 |
| Provedení | Rose |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44517 |
| Provedení | Light Siam AB |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44576 |
| Provedení | Sapphire |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44587 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44594 |
| Provedení | Crystal Labrador oboustranný pokov |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44603 |
| Provedení | Crystal Capri Gold |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44661 |
| Provedení | Crystal Labrador |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44663 |
| Provedení | Amethyst |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44667 |
| Provedení | Montana |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44670 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)